Sākumlapā » Mūsu pakalpojumi
perinta

Parādu un Maksājumu administrēšanas centrs. Kāpēc izvēlēties mūs?

SPT Grupa ir uzņēmumu grupa, kura tiek dibināta 2008. g. Somijā. 7 gadu laikā SPT Grupa palielinājusi savu klientu skaitu gandrīz līdz 13 000 patstāvīgiem klientiem, vienlaikus nodrošinot tiem augsto pakalpojumu kvalitāti.

Mūsu biroji ir Somijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Ja nepieciešams, veicām arī starptautisko parādu atgūšanu Krievijā, Ukrainā, Polijā, citās Eiropas valstīs un valstīs ārpus ES.

Gribam uzsvērt, ka mūsu darbības modelis nav balstīts uz datu savākšanu un to pārdošanu, mūsu galvenie mērķi ir panākt reālo parādu atgūšanu ar leģitīmiem un efektīviem paņemieniem.

  • Visiem parādiem- fiksēts %. Atlīdzība par parādu atgūšanu ir tikai 10% no faktiski atgūtās summas neskatoties uz parāda lielumu, bez papildus izdevumiem un komisijas maksas par lietas analīzi, parbaudi un lietas reģistrāciju.
  • Atlīdzība par parādu atgūšanu no Jūsu parādniekiem arī Lietuvā un Igaunijā ir 10% no atgūtās summas neskatoties uz parāda lielumu, bez papildus izdevumiem.

2 stundu laikā- bezmaksas prognoze un info par Jūsu parādnieku.

Prasības pieteikuma sastādīšana, nosūtīšana un administrēšana LR tiesās, ka arī komunikācija ar tiesu izpildītājiem, par fiksēto maksu 50.00 EUR

Uzsākām 1 darba dienas laikā un strādājam bez liekām formalitātēm.

 

Sūtiet savus parādniekus mums, ar pārējo paši tiksim galā.

info@paradupiedzina.lv

✆ 22 500 100